Pozycjonowanie stron www Olsztyn

Bądź na Topie
pozycjonowanieOlsztynpozycjonowanie Olsztynpozycjonowanie stronpozycjonowanie stron Olsztynpozycjonowanie wwwpozycjonowanie www Olsztynpozycjonowanie stron w Olsztynie

Zoptymalizuj swoją stronę


Zamawiam

Z raportu dowiesz się:

Szukaj


Pozycjonowanie

do góry

Pozycjonowanie – najskuteczniejsza reklama w internecie

Pozycjonowanie stron internetowych to działania prowadzące do podniesienia pozycji Twojej strony w rankingu wyszukiwarki.

 

 

do góry

Słowa kluczowe

Pojęcie to dotyczy słowa lub frazy najtrafniej opisującego tematykę strony internetowej. Odpowiedni dobór słów kluczowych jest jednym z ważniejszych elementów efektywnego pozycjonowania strony www. Dlatego przemyślany i oparty na badaniach konkurencji dobór słów kluczowych jest bardzo istotny.

do góry

Najefektywniejsze słowa

Właściwy dobór słów kluczowych to proces oparty na analizie Twojej strony, Twojego produktu i Twojej konkurencji. Dobrze dobrane słowa kluczowe przekładają się na duży wzrost nowych klientów. Nasze doświadczenie gwarantuje szczegółową analizę i profesjonalną pomoc w doborze efektywnych słów kluczowych.

 

do góry

Z naszego doświadczenia....

... internauci wpisują całe szukane frazy, a nie pojedyncze słowa, często w liczbie mnogiej. Im precyzyjniejsze zapytanie tym mniej przypadkowych linków. Dlatego korzystniej jest wybrać frazy kluczowe składające się z kilku słów, ponieważ prawdopodobieństwo, że Twoim klientem stanie się osoba używająca precyzyjnych wyrażeń, jest bardzo wysokie.
Działając  na rynku lokalnym, należy uszczegółowić słowo kluczowe o nazwę regionu lub miasta. Dzięki temu koszt pozycjonowania będzie znacznie niższy i trafią do Ciebie  tylko ci internauci, którzy poszukują dokładnie Twoich usług.
 

do góry

Gwarancja satysfakcji

Naszym celem jest uzyskanie i utrzymanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Twojej witryny internetowej. Dlatego pracujemy nad Twoją stroną stale, a nie tylko do czasu uzyskania pierwszej 10-tki. Pozycjonowanie nie jest procesem jednorazowym, lecz ciągłym i rozłożonym w czasie.

Osiągnięte pozycje są stabilne i długotrwałe, ponieważ nie stosujemy metod nieetycznych i niezgodnych z zaleceniami Google.
Dlatego nie polecamy i nie oferujemy naszym klientom pozycjonowania jednorazowego. Przedstawiamy Ci ofertę, która odnosi się do ciągłego utrzymywania Twojej strony w pierwszej dziesiątce  wyników wyszukiwarek.

 

do góry

Cena

Koszt kampanii uzależniony jest od wielu czynników, takich jak:
budowa strony internetowej;
daty rejestracji domeny;
wybranych słów kluczowych i ilości pojawiających się po ich wpisaniu wyników wyszukiwań oraz linków sponsorowanych.

 
Dlatego też oferta jest kalkulowana indywidualnie dla każdego klienta.
Wypełnij formularz kontaktowy a my wykonamy specjalnie dla Ciebie bezpłatną wycenę oraz analizę słów kluczowych.

Pozycjonowanie jest ukrytą reklamą. Internauci są przekonani, że na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki znajdują się  firmy NAJLEPSZE, a nie te, które wykupiły pozycjonowanie.
 

do góry

Optymalizacja serwisów www

Strony internetowe przygotowywane są dla użytkowników. Niestety to co ważne dla Twoich klientów może znacznie różnić się od tego co istotne dla wyszukiwarek, dlatego optymalizacja stron jest niezbędna przy procesie pozycjonowania strony.


Działania jakie podejmiemy na tym etapie, to optymalizacja merytoryczna oraz techniczna istniejącego serwisu internetowego.
Optymalizacja merytoryczna

Celem wyszukiwarki jest poinformowanie szukającego o stronach związanych tematycznie z zapytaniem wpisanym przez niego w okno wyszukiwań.

Wyszukiwarki, za najtrafniejsze wyniki wyszukiwania, uznają te strony, w treści których wielokrotnie pojawiają się słowa lub frazy wpisane jako zapytanie. Wyżej w rankingu plasują się te strony, w treści których, wyrażenia wpisane przez Internautę jako zapytanie występują

  • w tytule (górny pasek okienka przeglądarki)
  • w nagłówkach tekstu (pomiędzy znacznikami <h1> i </h1>)
  • powyżej linii przewijania
  • w opisach alternatywnych plików graficznych

Istotne jest jednak aby nie przesadzić z nasyceniem tekstu pozycjonowanymi frazami. Witryny przesycone słowami kluczowymi uznane są przez wyszukiwarki za pozycjonowane metodami nieetycznymi.

Przedstawione elementy optymalizacji merytorycznej to tylko najważniejsze zagadnienia. Pełną informację o konieczności optymalizacji merytorycznej otrzymasz w raporcie CSO.

 

 

do góry

Optymalizacja techniczna

Optymalizacja techniczna witryny to przede wszystkim:
zmodyfikowanie kodu serwisu tak, aby był czytelny dla wyszukiwarek
przyspieszenie działania strony i skróceniu czasu jej ładowania

W przypadku optymalizacji technicznej widoczna treść podstron witryny, nie ulegnie zmianie gdyż dotyczy ona głównie kodu źródłowego strony.

 

 

do góry

Oferujemy stabilne i odporne na zmiany algorytmów rankingowych wyszukiwarek pozycjonowanie, ponieważ nie stosujemy metod nieetycznych

Wykorzystujemy tylko dozwolone techniki – dzięki temu zapewniamy długotrwałe i stabilne utrzymanie raz zdobytej  pozycji.  Unikamy także posądzenia o spam i ewentualnego wykluczenia  Twojej strony z rejestrów wyszukiwarki google.


Bezwzględnie trzymamy się sztywnych zasad i działamy zgodnie z wytycznymi  Google.

Wiemy o tym, że metody spamerskie (nieetyczne) są skuteczne i szybko przynoszą efekty, niestety do czasu. My pragniemy zapewnić Ci jak najwyższą jakość usług, dlatego nie podejmujemy się metod, które mogą być dla Ciebie niebezpieczne, czy szkodliwe.

Wyszukiwarki nieprzerwanie udoskonalają swoje algorytmy tak, aby na pierwszych pozycjach nie znajdowały się witryny wypozycjonowane metodami spamerskimi. Jednego dnia strona może być na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, a następnego może zostać usunięta z katalogów wyszukiwarki.

 

Hosting

do góry

Hosting

Jest to usługa świadczona przez dostawców Internetu, która polega na umieszczaniu Twojej witryny internetowej na naszych serwerach WWW, utrzymywaniu skrzynek pocztowych, dostarczeniu pomocy tecnicznej i pakietu adresów IP. Wiemy jak ważne jest dla CIebie bezpieczeństwo pracy, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze serwery były stabilne, bezpieczne i bezawaryjne.

do góry

Bezpieczny i stabilny serwer

Rozumiemy jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo pracy. Dlatego, aby zapewnić Ci odpowiednie bezpieczeństwo w przesyłaniu danych i zarządzaniu kontem, wszystkie moduły panelu administracyjnego oraz obsługa poczty pracują na szyfrowym, protokole SSL.
 

do góry

Bezpłatna pomoc techniczna

Nie zostawimy Cię bez wsparcia. Swoją pomocą służą doświadczeni konsultanci Biura Obsługi Klienta.
 

do góry

Panel administracyjny

Możesz zarządzać bazami danych, tworzyć subdomeny, konta pocztowe, zaimplementować forum, uruchomić moduł sklepu internetowego i wiele więcej.
 

do góry

Możliwość podziału przestrzeni

Możesz samodzielnie decydować o podziale przestrzeni przypadającej na stronę www oraz na pocztę e-mail
 

do góry

Autoresponder

Umożliwia udzielanie automatycznej odpowiedzi na list, który pojawił się w Twojej skrzynce. Po otrzymaniu przesyłki system wyśle do korespondenta zdefiniowaną wcześniej odpowiedź. Oryginalny list możesz w dowolnym momencie ściągnąć z serwera i skontaktować się z jego nadawcą.
 

do góry

Własna domena

Do każdego konta otrzymasz bezpłatną domenę twoja_nazwa.wim.pl lub twoja_nazwa.olsztyn.com.pl
 

do góry

Sklep internetowy

Otrzymujesz oprogramowanie sklepy internetowego, dzięki temu możesz rozpocząć swój e-biznes  już dziś.

do góry

Bogaty pakiet usług

Statystyki oglądalności serwisu
Konta na serwerze FTP
Własny serwer anonymouse
Cykliczne uruchamianie skryptów CRON
Bezpłatne aliasy pocztowe i konta e-mail w domenie firmowej
Pakiet adresów IP

 

do góry

Automatyczna rejestracja

Konto możesz założyć w dowolnej chwili,  wypełniając formularz na stronie www.deal.pl .

Tworzenie stron www

do góry

Strona internetowa to dziś często być albo nie być firmy.

do góry

Standardy projektowanych stron

Idealna szata graficzna, podkreślająca charakter firmy i oferowanych przez nią produktów lub usług;
Zachowanie proporcji pomiędzy tekstem, a grafiką;
Wygodna i intuicyjna nawigacja strony; 
Wszystko to stało się już normą i powinny zapewnić Ci to wszystkie firmy oferujące projektowanie stron www.
 

do góry

Od nas oczekuj więcej

My proponujemy Ci znacznie więcej – strony, które dobrze się sprzedają i przyciągają do Ciebie nowych klientów. Nie wystarczy tu wiedza z zakresu projektowania stron i grafiki. Wykorzystujemy wiedzę marketingową i zdobyte doświadczenie. Wiemy bowiem, że najlepiej nawet przygotowana strona nie przyciągnie klientów, jeśli nie będą mogli jej znaleźć w sieci.


Nasze strony tworzy zespół specjalistów. Poczynając od grafików poprzez specjalistów od pozycjonowania, a na marketingowcach kończąc, dzięki temu oferowane przez nas strony www są :

  • atrakcyjne graficznie
  • czytelne dla internautów
  • widoczne dla wyszukiwarek
  • prawidłowo i szybko odtwarzane w każdych warunkach
  • łatwe w obsłudze – oparte na systemie CMS


I najważniejsze - pozyskują nowych klientów, więc przynoszą Ci wymierne korzyści finansowe.

 

 

 

do góry

Koszty

Każdy projekt jest inny, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie.
Nie pobieramy jednak żadnych opłat za wstępną konsultację, gwarantujemy, niezmienność ceny w trakcie tworzenia projektu.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją