Pozycjonowanie stron www Olsztyn

Bądź na Topie
pozycjonowanieOlsztynpozycjonowanie Olsztynpozycjonowanie stronpozycjonowanie stron Olsztynpozycjonowanie wwwpozycjonowanie www Olsztynpozycjonowanie stron w Olsztynie

Zoptymalizuj swoją stronę


Zamawiam

Z raportu dowiesz się:

Szukaj

Aktualności

do góry

Optymalizacja serwisów www

Strony internetowe przygotowywane są dla użytkowników. Niestety to co ważne dla Twoich klientów może znacznie różnić się od tego co istotne dla wyszukiwarek, dlatego optymalizacja stron jest niezbędna przy procesie pozycjonowania strony.


Działania jakie podejmiemy na tym etapie, to optymalizacja merytoryczna oraz techniczna istniejącego serwisu internetowego.
Optymalizacja merytoryczna

Celem wyszukiwarki jest poinformowanie szukającego o stronach związanych tematycznie z zapytaniem wpisanym przez niego w okno wyszukiwań.

Wyszukiwarki, za najtrafniejsze wyniki wyszukiwania, uznają te strony, w treści których wielokrotnie pojawiają się słowa lub frazy wpisane jako zapytanie. Wyżej w rankingu plasują się te strony, w treści których, wyrażenia wpisane przez Internautę jako zapytanie występują

  • w tytule (górny pasek okienka przeglądarki)
  • w nagłówkach tekstu (pomiędzy znacznikami <h1> i </h1>)
  • powyżej linii przewijania
  • w opisach alternatywnych plików graficznych

Istotne jest jednak aby nie przesadzić z nasyceniem tekstu pozycjonowanymi frazami. Witryny przesycone słowami kluczowymi uznane są przez wyszukiwarki za pozycjonowane metodami nieetycznymi.

Przedstawione elementy optymalizacji merytorycznej to tylko najważniejsze zagadnienia. Pełną informację o konieczności optymalizacji merytorycznej otrzymasz w raporcie CSO.

 

 Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją